top of page

Cevahir Reklam’ın tercihi Epson Oldu

 

Sürekli kendisini yenileyen, makine ve ürün seçenekleriyle müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışan Cevahir Reklam son olarak makine parkuruna Epson SureColor S30610 modelini kattı.

30 yılı aşkın süredir reklamcılık sektöründe birçok kurumsal firmanın reklam alanındaki faaliyetlerinde başarılara imza atan Cevahir Reklam, sürekli kendisini yenileyen, makine ve ürün seçenekleriyle müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Kaliteli ve üst düzeyde marka olma amacı ile çıktığımız yolda baskı konusunda aranan firma olmak istiyoruz diyen Cevahir Reklam’ın sahibi U. Yaşar Cevahir, dijital baskı ve kopyalama merkezi olarak Cevahir Reklam’ın tescilli bir marka olduğunu belirtti. Makine parkurunda Epson markasını tercih etmelerindeki nedenleri baskı kalitesi ve teknik servis gücü olarak değerlendiren U. Yaşar Cevahir, “Epson markası ile farklı medya çeşitlerine iç mekan kalitesinde dış mekan baskı olanağını elde ettik. Yatırımlarımız müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda gerçekleşir. Dijital baskı anlamında tüm firma gruplarına hizmet verebiliyoruz” şeklinde konuştu.

Paradan önce müşterinin istediğini almasını sağlıyoruz diyen Cevahir, “Kaliteli ve sürekli personel bulmak gerçekten zor. Sektörde kısa süre çalışmış deneyimsiz kişilerin bizim gibi olma hevesinden doğan işveren olma arzusu piyasada kalitesiz iş çıkmasına neden oluyor. Oysaki uzun yıllardır sektörde olmamıza rağmen her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz. Hızla gelişen bilişim sektöründe yazılım konusunda daha çeşitli çözümlerle desteklenmemizi istiyoruz. Tedarikçilerin tecrübe sahibi olmayan kişilere makine verme konusundaki plansız yaklaşımları sektörde kalitesiz hizmet anlayışını doğuruyor. Babasının emekli maaşıyla makine almak isteyen girişimciler tanıyorum. Oysaki bu sektör kaliteli tecrübe ve sermaye gerektiren bir iş” dedi. 2014 yılından daha umutlu olduklarını belirten Cevahir, “Yeni yatırım olarak uv baskı alabileceğimiz bir makine daha almayı düşünüyoruz” dedi.

Profesyonel baskılama sistemleri konusundaki gelişmeleri ise Cevahir Reklam’ın çözüm ortağı olan CBM Elektronik Profesyonel Baskılalama Sistemleri Satış Müdürü Barış Başoral ise şöyle özetledi: “Standardı olmayan, belirli kalıplara sokamadığımız sınır tanımaz hayal gücümüzle birlikte beklentilerimiz hep en üst seviyede. Bildiğiniz gibi insanoğlunun çeşitli amaçlara hizmet eden bu beklentilerini karşılamak adına oluşturulan bazı organizasyonlar var. Biz baskılama beklentilerinin karşılanması adına oluşturulan organizasyona dijital kopyalama merkezleri diyoruz. Sektörümüzde Ticari baskının beklentileri karşılayabilmesi profesyonel bir yaklaşım ile mümkündür. Yani yüksek hacimle birlikte fark edilebilir kalite. Profesyonel Baskılama Sistemleri derken ticari işletmenin müşteri beklentilerine cevap verebilmesi için özel üretilmiş donanımlardan bahsediyoruz.”

Yaşar Cevahir İlk Epson S30610 'u Aldı
bottom of page