top of page
Cevahir Reklam Banner

Hakkımızda

Cevahir Reklam 40 yıllık Açık hava reklam deneyimi ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerine daima kaliteli ve uzun ömürlü ürün ve hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Faaliyete geçtiğimiz günden beri reklam ve ilerleyen teknoloji ile dijital baskı üretimi yapan firmamız;

Dijital baskı ; folyo, oneway vision, vinil afiş , branda, kağıt, PVC, cast folyo, ışıklı vinil, foreks, fotoblok,

Sıcak transfer, tshirt, kupa, bardak, metal levhalar, sert yüzeyli materyal baskıları, şapka,

Lazer kesim, pleksiglass ve buna bağlı pleksiglass stantlar ve pleksiglass tanıtım elemanları üretimi yapmaktadır,

Baskı sonrası hizmetlerimiz ise; cam giydirme, bina giydirme, araç giydirme, mağaza içi ve dışı uygulamaları, Avm uygulamaları, yerinde montaj ve müşterilerimiz tarafından ihtiyaç duyulan tüm iç ve dış mekan reklam uygulamalarıdır.

İşletmemiz orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen sahip olduğu dev makine parkuru,  konusunda uzman çalışanları ve kalitesi ile sektörde tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Ufak bir sayfadan bir gökdelen boyutlarına, işyerinizde giyeceğiniz bir baret - şapka dan masanızı süsleyecek bir kalemliğe, vitrininizde duran bir plaketten kapınızın önünde sizi işe götürmek için bekleyen aracınıza kadar her şey için baskı hizmeti sunmakta olan Cevahir Reklam Dijital Baskı ve Kopyalama Merkezi, tüm müşterilerinin desteğine teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Dijital Baskı üretiminde başarı, kalite, süreklilik ve uygun fiyat her daim hedefimizdir.

Kurucumuz : Umur Yaşar Cevahir

Umur Yaşar Cevahir Cevahir Reklam Kurucusu
Umur Yaşar Cevahir ARED Ustalara Saygı Plaketini Alırken

1958 yılında Rize’de doğdu. Mesleğe 8-10 yaşları arasında evde kendi çabalarıyla tuval çakıp resim yaparak, yazı yazıp ödev sayfaları düzenleyerek başladı.

1970’li yıllarda okumak için İstanbul’a geldi ve AET Reklam’da çalıştı. Üniversitede iktisat okurken bir yandan da Cağaloğlu’nda Mustafa Kar’dan mesleği öğrenmeye devam etti.

Yaklaşık beş yıl süren bankacılık serüveninin ardından kendi işini yapmaya karar verdi.

Topkapı Otogar’da elinde ıstakası ve torbasıyla Aksaray’a kadar yürüyerek işyerlerinin cam yazılarını, dolmuşların güzergah yazılarını yazardı. Bazen de duvar resimleri yapar, işyerleri ve bina teraslarının duvarlarını tablo gibi süslerdi.

1978-1980 yıllarında Merter’de kendi işyerini açarak gerçek anlamda ticari hayata ilk adımını attı. O dönemlerde ışıklı reklam için yapmış olduğu rezistans sistemi şu an piyasada yüksek fiyatlarla satılan sistemin amatör prototipi de denilebilir. Bu sistemde ısı ayarını, rezistansın ucuna takmış olduğu elektrikli ısıtıcı taşı ve içine döşeli rezistans ile aradaki mesafeyi azaltıp çoğaltmakla sağlardı. Bu aletle “Pres Fan” diye tabir edilen 3mm’lik pleksiglas levhalar yaptı.

Umur Yaşar Cevahir, endüstri mühendisi olan oğlu Yunus Emre Cevahir ile birlikte atölyeciliği yok denecek kadar azaltmış, uygulama ekibi ile dijital baskı ve kopyalama merkezi olarak, Cevahir Reklam Dijital Baskı ve Kopyalama Merkezi adlı firmasında çalışmalarına devam etmektedir.

Umur Yaşar Cevahir ARED Ustalara Saygı Plaketini Alırken
bottom of page